Богоматір зображена сидить на троні під ківорієм з підвісною лампадкою, що живить немовляти, розташованої на колінах. На кожній стороні трону два ангела поклоніння. У верхній частині зображення написані слова останнього вірша кожного гикавка від Акафіста Пресвятої Богородиці: «Радуйся, дружина дружини». Цей напис, яка втілює значення великого акафісту Богородиці, свідчить про велике шанування в Сербії образу «ссавця». Сам факт подання Богоматері на троні під кіборит свідчить про глибоке символічне значення, яке було надано цій іконі серед сербів - Богоматері, з якої «тече мед і молоко» (вірш 6 de l'Icosa), вважався носієм вічного життя, чином раю.