Про Богородиці в молитві сказано про те, що Вона "Честнейшая Херувим" в тому сенсі, що Вона стоїть ближче до Господа Бога, ніж Херувими. Згідно пророку Ісаї, Серафими становлять вищий ступінь в Небесної ієрархії. Славніша серафимів. І вище херувимів, бо Вона, на відміну від зазначених Ангелів, які є посланниками і вісниками Божими, є Заступницею і Заступницю за рід людський. За Свою особливо праведне життя Вона удостоїлася стати Богородицею. А за те, що більш ніж хто-небудь полюбила Господа, Ісуса Христа (навіть більш полум'яніючих від любові до Бога Серафимов) і пізнала Бога серцем Своїм, Вона відзначається вище всіх Ангелів Небесних.